Bezpieczne drzwi Centor

Bezpieczne drzwi Centor

Dom to przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczne drzwi są odpowiednie dla wszystkich domownikow.

Zazwyczaj klamki i rolety są zbyt wysoko, by je swobodnie dosięgnąć, małym nóżkom trudno przekroczyć wystający próg, a przecież maluchy tak lubią bawić się na zalanych słońcem tarasach i w ogrodach. Centor zadbał o system pozwalający młodszym mieszkańcom domu swobodnie otwierać drzwi. Bezpieczne drzwi otwierają się i zamykają się nawet za pomocą małej rączki. Ich obsługa nie wymaga użycia dużej siły, więc z przesunięciem skrzydła maluchy poradzą sobie bez żadnego problemu. Zamek AutoLatch jest na takiej wysokości, że dzieci są w stanie go dosięgnąć i samodzielnie otworzyć, bez potrzeby ryzykownego wspinania się na to, co akurat uda im się znaleźć w pobliżu. Podobnie poruszające się horyzontalnie, ukryte w ościeżnicach rolety i moskitiery, które można przesuwać i rozsuwać z dowolnej wysokości.

Drzwi Centor są wyposażone w zamek, podobny do tych stosowanych w łazienkach —z możliwością bezinwazyjnego otwarcia, jeśli zaistniałaby taka potrzeba.

www.centor.com

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *