Bezprzewodowa muzyka z Samsung Level Link

Bezprzewodowa muzyka z Samsung Level Link

Bezprzewodowa muzyka z gramofonu? Jesteśmy na tak.

Level Link pozwala połączyć urządzenia pracujące w technologii Bluetooth z tymi, które akceptują tylko połączenia kablowe. Urządzenie obsługuje kodeki Samsung HD i aptX. Level Link wykorzystując port AUX 3.5 mm, zamieni każde urządzenie niekompatybilne z technologią Bluetooth w bezprzewodowy nadajnik lub odbiornik. Dzięki temu najwyższą jakością dźwięku możemy delektować się niezależnie od sytuacji i urządzenia, bez zbędnej plątaniny kabli – zarówno mobilnie, jak i w domowym zaciszu.

 

Wydajna bateria pozwoli na korzystanie z urządzenia aż do 6 godzin bez przerwy, a także na 200 godzin w trybie czuwania. Level Link został wyposażony w przyciski umożliwiające kontrolę głośności oraz zmianę odtwarzanych ścieżek. W efekcie, użytkownik nie musi za każdym sięgać po sparowane urządzenie, takie jak np. smartfon.

 

Dużą zaletą Samsung Level Link jest funkcja strumieniowania dźwięku do dwóch urządzeń jednocześnie. W tym trybie, może przykładowo przesyłać dźwięk z telewizora do dwóch par słuchawek w taki sposób, by nie przeszkadzać pozostałym domownikom. Dzięki tej funkcjonalności będziemy mieli także okazję poszerzyć bezprzewodowy system audio Samsung Multiroom o dowolne urządzenie, po podłączeniu do niego Level Link. To umożliwia podłączenie urządzeń analogowych, jak np. gramofon.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *