CES 2015: nowości Sennheiser

CES 2015: nowości Sennheiser

Podczas targów CES 2015 firma Sennheiser przedstawiła nowe modele słuchawek ze swoich serii przenośnych MOMENTUM i URBANITE, w tym po raz pierwszy wersje bezprzewodowe.

W serii MOMENTUM zaprezentowane zostały odświeżone modele, odznaczające się podwyższonym komfortem użytkowania, składaną konstrukcją i – po raz pierwszy – dostępnością wersji bezprzewodowych. Nowe modele przewodowe MOMENTUM, zwane M2, zostały zaprojektowane od nowa, aby zapewnić podwyższony komfort używania, doskonałe dopasowanie i wytłumienie hałasów zewnętrznych.

 

Dostępne są wersje z pilotem przystosowanym do pracy z urządzeniami Apple iOS, lub Samsung Galaxy i większością innych urządzeń opartych na systemie Android. Bezprzewodowe modele MOMENTUM są wyposażone w technologię NFC i hybrydowy system aktywnej redukcji szumów NoiseGard, a ich akumulatory pozwalają na 22 godziny nieprzerwanej rozrywki.

 

Bezprzewodowe słuchawki URBANITE XL Wireless dostarczają masywny bas i czyste tony wysokie, dając wrażenie klubowego brzmienia w ruchu. Jakość brzmienia na poziomie płyty CD w łączności Bluetooth zapewnia kodek apt-X®, podczas gdy poduszki w rozmiarze XL blokują niechciane dźwięki z otoczenia.

 

Ceny słuchawek MOMENTUM: od 99 euro, około 422 zł

 

Ceny słuchawek URBANITE: od 179 euro, około 764 zł

 

http://www.sennheiser.pl/

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *