CES2016: LG prezentuje nowe monitory Ultrapanoramiczne oraz 4K

CES2016: LG prezentuje nowe monitory Ultrapanoramiczne oraz 4K

Podczas targów CES w 2016 roku LG zaprezentuje monitory Ultrapanoramiczne w formacie 21:9 oraz stworzone z myślą o graczach monitory o rozdzielczości 4K.

Na wystawie LG podczas targów CES gracze i profesjonalni artyści znajdą szeroki, 34-calowy, zakrzywiony, ultrapanoramiczny monitor (model 34UC98), który wyposażono w gniazdo Thunderbolt™ 2, panel IPS o rozdzielczość 3440 x 1440 QHD oraz ulepszone funkcje kontroli obrazu.

Na swoim stoisku podczas targów CES 2016, LG zaprezentuje także płaski Ultrapanoramiczny monitor 34UM88 o formacie 21:9 – idealny sprzęt dla profesjonalistów takich jak fotografowie i graficy, których praca w dużej mierze opiera się na precyzyjnym odwzorowywaniu obrazu. Szersze pole widzenia oznacza większy obszar roboczy.

Swój debiut podczas targów CES będzie miał również monitor LG Ultra HD 4K (model 27UD88) – 27-calowy wyświetlacz wyposażony w technologię USB-C, który zaprojektowano z myślą maksymalnej wydajności w profesjonalnych zastosowaniach. Nowy monitor LG wykorzystuje najnowszej generacji technologię, która pozwala ładować laptopy równie szybko, jak przy użyciu dedykowanych kabli zasilających, i jednocześnie przesyłać dane z prędkością USB 3.0.

www.lge.pl

Tags CES2016, LG, monitor
Kategoria Bez kategorii

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *