Dom inteligentny w smartfonie

Dom inteligentny w smartfonie

Możemy mobilnie robić zakupy, dokonywać przelewów, a nawet sterować domem. Wystarczy jeden przycisk w aplikacji, by na odległość wyłączyć wszystkie urządzenia lub przygotować mieszkanie na przyjście gości. Taką wygodę zapewnia nowy system automatyki domowej ABB-free@home.

Dom inteligentny to budynek naszpikowany nowymi technologiami, ale celem nadrzędnym jest zapewnienie wygody. W przypadku nowego systemu ABB- free@home zaczyna się ona już na etapie instalacji, która jest prosta i nie wymaga umiejętności programowania. Uruchomienie odbywa się szybko dzięki funkcji kreatora, do którego niepotrzebne jest żadne dodatkowe oprogramowanie. Co istotne, system jest bardzo intuicyjny w obsłudze i daje użytkownikom dużą wolność. Mogą oni bowiem zarządzać domem na odległość z dowolnego miejsca na świecie przy pomocy aplikacji na smartfony i tablety.

System automatyki ABB-free@home nie tylko ułatwia i usprawnia życie, ale również pozwala na duże oszczędności w eksploatacji domu. Funkcje systemu pozwalają na oszczędzanie energii np. poprzez dostosowanie temperatury do trybu życia mieszkańców. System potrafi również regulować temperaturę poprzez doświetlenie pomieszczeń sterując żaluzjami i roletami.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *