Domowe AGD Panasonic

Domowe AGD Panasonic

Przygotowanie posiłków dla całej rodziny nie musi już oznaczać wielu godzin spędzonych w kuchni. Domowe AGD Panasonic ułatwia sprawne zarządzanie kuchnią.

 Multicooker SR-TMX530 to wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, które szybko zastąpi cały arsenał kuchennych przyborów. Model ten ma 20 programów. Podczas gotowania, zachowuje witaminy i wartości odżywcze pokarmów oraz sprawia, że w warzywach pozostanie dobroczynny kwas oktadekadienowy i witamina C. Wystarczy włożyć do urządzenia składniki, zamknąć pokrywę, dokonać wyboru programu, a Multicooker sam wykona całą pracę za nas. Potrafi gotować, smażyć, dusić, piec, zapiekać i gotować na parze.

 

Wyciskarka typu Slow Juicer MJ-L500 pozwala przygotować zdrowe napoje i mrożone desery z twardszych produktów spożywczych bez utraty ich składników odżywczych. Wolnoobrotowa metoda wyciskania soku zastosowana w modelu MJ-L500 jest skuteczniejsza niż w tradycyjnych sokowirówkach i pozwala cieszyć się zaletami świeżych oraz mrożonych owoców i warzyw.

 

Przy pomocy najnowszego modelu wypiekacza SD-ZB2512 można przygotować smaczny chleb wiejski na zakwasie, chleb domowy i bułki na bazie ulubionych przepisów. Urządzenie zostało wyposażone w 33 różne tryby pieczenia i wyrabiania ciasta, w tym nową funkcję wypiekania chleba wiejskiego na zakwasie obejmującą długi proces fermentacji.

 

Domowe AGD Panasonic ułatwia życie – nawet, jeśli nie jest się mistrzem w kuchni, dzięki tego rodzaju urządzeniom można się nim stać.

 

http://www.facebook.com/panasonicpolska

http://www.youtube.com/PanasonicPolska

http://www.panasonic.com

http://www.lumixgexperience.pl/  

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *