Firma About-S na Targach DI EXPO 2015

Firma About-S na Targach DI EXPO 2015

Wyobraź sobie dom. Swój dom. Bezpieczny, komfortowy, przyjazny Twoim pociechom, dostosowujący się do nastroju domowników, reagujący na ich potrzeby,  jednocześnie zapewniający maksimum bezpieczeństwa. Dom zbudowany w oparciu o najwyższej jakości materiały, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.

Szukasz takiego właśnie domu? Świetnie. Pozwól proszę, że opowiem Ci o pewnej firmie. Tak, o kolejnej firmie w tym magazynie. Kolejnej ale zupełnie innej. Firmie About-S, która na belgijskim rynku istnieje od 15 lat, w Polsce działa od 2013 roku, a zajmuje się spełnianiem marzeń swoich klientów. Marzeń o tym co w życiu najważniejsze – o domu uszytym na miarę Ich potrzeb. Zobaczysz, jak łatwe, intuicyjne a przede wszystkim bezawaryjne rozwiązania, chcemy Ci zaoferować. Dzięki współpracy z firmami takimi jak NIKO, Duotecno, Bose chcemy wprowadzić Cię w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Rozwiązania, które spełnią Twoje marzenia o Twoim domu.

Możemy sterować klimatyzacją i ogrzewaniem, systemami nawadniania, systemem kamer i systemem alarmowym, a przypadku awarii odciąć dopływ wody i gazu. Na Twoje potrzeby przygotujemy aplikację na urządzenia mobilne, która pozwoli Ci w każdej chwili sprawdzić co dzieje się w Twoim zakątku. Oczywiście w zależności od pory dnia, dnia tygodnia, czy wskazanego przez Ciebie okresu (zimowy wyjazd na narty, wakacje) Twój dom będzie zmieniał swoje parametry, tak by obniżyć koszta utrzymania, będzie dostosowywał się do indywidualnych potrzeb domowników i reagował na zmieniające się warunki atmosferyczne.

http://www.about-s.eu/

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *