Frytkownica Philips Airfryer

Frytkownica Philips Airfryer

Frytkownica Philips Airfryer to wielofunkcyjne urządzenie do smażenia, grillowania i pieczenia. Dzięki wyjątkowej technologii opływu powietrza RapidAir zużywa do 80% mniej tłuszczu, zapewniając doskonały smak potraw.

W wielofunkcyjnych urządzeniach Philips Airfryer zastosowano technologię RapidAir, która umożliwia smażenie, pieczenie i grillowanie przy użyciu powietrza. Dzięki temu potrawy są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, a przy tym zdrowe i lekkostrawne.

Airfryer to również mniej nieprzyjemnych zapachów niż w przypadku zwykłej frytkownicy, łatwe czyszczenie (wszystkie wyjmowane części można myć w zmywarce), bezpieczeństwo i oszczędność, dzięki czemu z urządzenia można korzystać codziennie.

Dzięki cyfrowemu ekranowi dotykowemu można łatwo kontrolować czas i temperaturę gotowania w łatwiejszy i dokładniejszy sposób. Dodatkowo przycisk inteligentnych ustawień wstępnych pozwala zapisać ustawienia swojego ulubionego dania, dzięki czemu następnym razem do jego przygotowania wystarczy tylko dotknięcie przycisku. Do urządzenia dodano broszurę z przepisami na różnorodne, niskotłuszczowe dania opracowaną przez ekspertów kulinarnych.

Ceny:

Airfryer HD9240/30 – 1 199 pln
Airfryer HD9240/90 – 1 199 pln
Airfryer HD9220/20 – 799 pln
Airfryer HD9210/90 – 499 pln

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *