Gira na Targach DI EXPO 2015

Gira na Targach DI EXPO 2015

Gira G1 to idealne rozwiązanie do każdego inteligentnego budynku. Zastępuje czujniki przyciskowe, regulatory temperatury, panele dotykowe i wideodomofony. Posiada czujnik zbliżeniowy, dostęp do sieci komputerowej. Funkcje czasowe i logiczne zapewniają szeroka funkcjonalność. Przejrzyste menu zapewnia szybką i intuicyjna obsługę. Wystarczy jedno estetyczne urządzenie zamiast kilku o różnym wyglądzie.
Gira G1 jest przystosowany do montażu w pojedynczej puszce, w której mieści się złącze. Do złącza przytwierdza się płytkę montażową stanowiącą podstawę samego urządzenia. Zasilanie z sieci komputerowej (PoE), sieci 230 V lub 24 V.
Gira G1 zastępuje dowolne urządzenie obsługowe w systemie KNX. Dowolnie programowany G1 służy do załączania i ściemniania, sterowania żaluzjami, regulacji temperatury, przywoływania scen, a także do całkowicie automatycznego sterowania. Czytelny wyświetlacz zapewnia szybką i precyzyjną ocenę stanu instalacji.
Gira G1 jest wyposażony w czujnik zbliżeniowy, który pobudza urządzenie, gdy ktoś znajdzie się w jego pobliżu. Natomiast zbliżenie ręki do ekranu powoduje włączenie oświetlenia, przywołanie sceny lub dowolną inną funkcję, np. rozpoczęcie realizowania sekwencji.
Gira G1 wykonany jest z białego lub czarnego szkła. Prosty kształt i uniwersalna kolorystyka pozwalają na dostosowanie go do każdego współczesnego wnętrza. Łatwość dostępu do wszystkich funkcji ułatwia obsługę. Najczęściej używane funkcje mogą być do dyspozycji od razu.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *