Głośnik Bose SoundLink Colour Bluetooth

Głośnik Bose SoundLink Colour Bluetooth

Jak rozprowadzić dźwięk? Jak łatwo zagrać ulubioną melodię z telefonu czy komputera? Dom inteligentny powinien spełniać te wymagania.

Wystarczy sparować dowolne urządzenie z głośnikiem Bose SoundLink Colour Bluetooth, żeby rozległ się czysty dźwięk. Firma Bose od lat znana jest z doskonałej jakości urządzeń hi-fi. Głośnik przenośny może nie zachwyci audiofila, ale dla osób, które chcą łatwo odtwarzać dźwięk z telefonu, tabletu czy innego urządzenia Bluetooth, będzie to na pewno cenny gadżet. Obudowę wykonano z trwałych materiałów, a zaokrąglona, kompaktowa konstrukcja sprawia, że głośnik z łatwością mieści się w bagażu. Zasięg głośnika SoundLink Colour to około 9 m, co pozwala słuchać muzyki właściwie w dowolnym miejscu, bezprzewodowo. Można go podłączyć do dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie, aby szybko przełączać się pomiędzy nimi, gdy jedno urządzenie zakończy odtwarzanie, zacznie odtwarzać drugie.

 

Cena: 579 zł

 

Źródło: Bose

 

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *