Głośniki Morel SoundSpot

Głośniki Morel SoundSpot

Głośniki Morel SoundSpot cenione są za wysoką jakość reprodukowanego dźwięku – sprzęt już w 2001 roku otrzymał wyróżnienie CEA. W 2010 roku zestaw Music Theatre 2 otrzymał nagrodę “Design and Engineering Innovations” na CES w Las Vegas.

W najnowszej odsłonie serii SoundSpot znajduje się model SP-3. Najnowszy projekt wykorzystuje rozwiązania znane z modelu SoundSpot SP-2, jak sferyczna obudowa i koncentryczny głośnik, ale tu zdecydowano się na stalową, 160 mm kulkę o objętości 1,7 litra z otworem bass-reflex nastrojonym na częstotliwość 90Hz. Nowy, specjalnie zaprojektowany koncentryczny przetwornik, ma 100 mm celulozową membranę z 32 mm, odporną na wysokie temperatury cewką i ferrytowym układem magnetycznym oraz 19 mm jedwabną kopułkę z cewką chłodzoną cieczą i neodymowym magnesem. Całość osłonięta jest elegancką metalową maskownicą typu Lotus Grille.

Uniwersalny montaż i precyzyjne ustawienie są łatwe dzięki wykorzystaniu obrotowej podstawy oraz blokadzie położenia po dokręceniu śruby. System kina domowego oparty o SoundSpot™ SP-3 i subwoofer Morela zagwarantuje niezapomniane wrażenia dźwiękowe, bliskie takim, jakie daje klasyczny – duży system głośników 5.1. Natomiast miłośnicy stereofonii będą mile zaskoczeni brzmieniem 2.1, jak wysokiej klasy głośniki wolnostojące.

Sugerowana cena detaliczna: 1699 zł

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *