Gogle RideOn – gadżet dla aktywnych

Gogle RideOn – gadżet dla aktywnych

Gadżety to coś, co lubimy – po to zmieniamy telefon, kupujemy nowy tablet, nosimy na nadgarstku urządzenie do mierzenia aktywności fizycznej. Gogle RideOn spodobają się fanom sportów zimowych.

Gogle RideOn wyposażone są w wyświetlacz, dzięki któremu oglądamy świat w formie rozszerzonej rzeczywistości. Producent zapowiada wyjątkowe możliwości sterowania tylko przy pomocy ruchów oczu, bez konieczności naciskania czegokolwiek czy wypowiadania na głos komend. Poza odbieraniem telefonów, gogle oferują też możliwość nawigacji w terenie, informacje o długości oczekiwania w kolejce do wyciągu oraz… gry. Jesteśmy zdania, że jazda na nartach czy desce jest sama w sobie wystarczająco zajmująca.

 

Gogle mają jedną zauważalną przewagę nad dogorywającym powoli projektem Google Glass – nie wygląda się kompletnie idiotycznie. Przynajmniej dopóki nie wjedzie się na drzewo, którego się nie zauważyło podczas obsługi gogli.

 

Cena: 519 dolarów, czyli około 1820 zł

 

https://www.indiegogo.com/projects/rideon-the-first-true-ar-goggles-for-snow-sports

 

Kategoria Gadżety

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *