iStation – wyjątkowa stacja wody pitnej

iStation – wyjątkowa stacja wody pitnej

Im więcej biegających i spacerujących, tym więcej spragnionych. Zamiast biegać z butelką, dobrze byłoby napić się wody. I może przy okazji sprawdzić wiadomości. Po to jest iStation.

iStation dostarcza darmową i zdatną do picia wodę, bezpłatny dostęp do sieci Internet za pośrednictwem WiFi LTE oraz umożliwia komunikację bezpośrednio z każdym użytkownikiem telefonu komórkowego, wysyłając notyfikacje w formie push. To pierwszy tego typu projekt na świecie, który powstaje obecnie w Warszawie, przy współpracy władz miasta stołecznego.

 

Dodatkowo, twórcy zapowiadają też aplikację mobilną, która umożliwi synchronizację z istniejącymi aplikacjami do mierzenia aktywności. Dane dotyczące aktywności w aplikacji iStation będą się zliczać w formie punktów, które można będzie wymienić na zniżki – np. na sprzęt sportowy, obuwie do biegania i tym podobne produkty. Aplikacja umożliwi też wsparcie akcji charytatywnych.

 

iStation promowane jest obecnie w serwisie IndieGoGo – celem jest zarówno zbiórka funduszy, jak i propagacja projektu.

 

 

Kategoria Gadżety

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *