Komnata śnieżna do domu

Komnata śnieżna do domu

Domowa sauna? To może mieć każdy. A komnatę śnieżną?

Po pobycie w domowej saunie, dobrze jest schłodzić ciało – dobry jest do tego zimny prysznic, w wersji mniej delikatnej – wiadro wody, ale najlepsze jest tarzanie się w śniegu. Na Bliskim Wschodzie śnieg jest towarem deficytowym (czasem pada, ale niewiele i nikt wtedy nie wie, co zrobić, a Ski Dubai jest w całości naśnieżany sztucznie). Dla chcących dbać o zdrowie mieszkańców tej części świata powstał Desert Snow, czyli wyjątkowa komnata śnieżna.

 

Firma Areasauna wprowadziła to rozwiązanie jako poszerzenie oferty dla osób, które zainstalowały domową saunę. W komnacie śnieżnej powstaje delikatny, miękki śnieg. To doskonałe rozwiązanie zarówno do domów prywatnych, jak i salonów SPA. Producent podaje, że jak na razie zainstalowano trzy takie komnaty śnieżne – jedną w rezydencji prywatnej, jedną w hotelu Le Meridien i jedną w Zabeel Saray.

 

Cena: 108 898 dolarów, czyli około 395 300 zł

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *