Kruger&Matz na Targach DI EXPO 2015

Kruger&Matz na Targach DI EXPO 2015

W dniach 3-5 października odbywają się Targi Dom Inteligentny, w czasie których po raz pierwszy zaprezentuje się także marka Kruger&Matz. Zapraszamy do stoiska nr 38 w Strefie Biznes Stadionu Narodowego.

Celem przedsięwzięcia jest prezentacja nowoczesnych rozwiązań dla domów i mieszkań w tym spektakularnych systemów kina domowego i najnowocześniejszych samochodów. W czasie tego wydarzenia Kruger&Matz zaprezentuje swoją ofertę z segmentu urządzeń mobilnych, w tym flagowy smartfon LIVE 3 z ośmiordzeniowym procesorem Qualcomm MSM8939 oraz najnowszym systemem Android Lolipop.

Na stoisku Kruger&Matz będzie można zobaczyć także dostępne w ofercie marki telewizory z ekranem o przekątnej 65” oraz szeroką ofertę sprzętu home audio. Dla wszystkich osób, które oprócz dobrego brzmienia z telewizora cenią sobie estetykę, Kruger&Matz zaprezentuje elegancki zestaw kolumn aktywnych Passion. Smukła kolumna z wbudowanym wzmacniaczem rozwiązuje problemy związane z doborem dodatkowego sprzętu oraz koniecznością podłączania dużej ilości kabli. Na stoisku targowym Kruger&Matz będzie można także zobaczyć wzmacniacze oraz kolumny pasywne z serii Destiny, a także szeroką ofertę słuchawek oraz miniwież, w tym falowy model KM1598 z wbudowanym wzmacniaczem lampowym.

www.krugermatz.com
https://www.facebook.com/krugermatz

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *