Łopaty do śniegu Gardena

Łopaty do śniegu Gardena

Jak sprawić, żeby odśnieżanie było przyjemne? Wybrać dobre narzędzia, w tym łopaty do śniegu.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy doborze narzędzi zimowych? Przede wszystkim zastanówmy się, jaki obszar będziemy odśnieżać. Istotna będzie wielkość, konstrukcja oraz ciężar takiego sprzętu.

Łopata to najprostsze i najpopularniejsze narzędzie do odgarniania śniegu. Możemy odśnieżać przy pomocy łopaty z krawędzią z tworzywa sztucznego, bądź z krawędzią stalową. Obie są odporne na uderzenia, sól drogową i zimno do minus 40 stopni.

Szufla do śniegu to narzędzie do cięższych wyzwań. Doskonale sprawdza się przy trudniejszym terenie i bez problemu radzi sobie z odgarnianiem dużej ilości śniegu. Szeroka konstrukcja szufli do śniegu GARDENA umożliwia odśnieżanie dużej ilości śniegu za jednym razem dzięki szerokości pracy, który wynosi 70 cm. Dodatkowym plusem tego modelu jest możliwość dopasowania trzonka do wzrostu użytkownika. Dodatkowo uchwyt został wyposażony w dodatkową powłokę, która chroni dłonie przed zimnem.

Śliski obszar może być przyczyną nieszczęśliwego wypadku, dlatego po zakończonym odśnieżaniu pamiętajmy o posypaniu terenu piaskiem, solą lub innym środkiem antypoślizgowym. Sporym ułatwieniem będzie solarka ręczna marki GARDENA. Poręczną, dużą głowicą dozownika można wygodnie regulować nawet podczas pracy w grubych rękawicach.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *