Moleskine – inteligentny notes

Moleskine – inteligentny notes

Nieważne, ile cali przekątnej ma ekran Twojego smartfona i jak szybko na nim piszesz. Większość z nas docenia gadżety elektroniczne, ale i tak korzysta z notesu. Czy da się to połączyć?

Notesy Moleskine lubi wiele osób – od typowych, czarnych modeli w formacie zbliżonym do zeszytowego marka przeszła do kilkuset wariantów w róznych rozmiarach i kolorach, ze specjalnymi wersjami do notowania ulubionych przepisów, wina, piwa czy podróży. Najciekawszym rozwinięciem notesu Moleskine była jednak nawiązana w 2012 roku współpraca z firmą Evernote, właścicielem aplikacji o tej samej nazwie. Stworzone specjalnie oprogramowanie umożliwia załadowanie zapisanych stron z notesu Moleskine do smartfona czy tabletu, edycję i dzielenie się z innymi. Od zeszłego roku, Moleskine współpracuje też z firmą Livescribe (pisaliśmy o długopisie Livescribe tutaj). Jeśli masz Moleskine i długopis Livescribe, Twoje notatki zapisywane są od razu także w wersji elektronicznej.

 

A Wy, jak robicie notatki?

Kategoria Gadżety

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *