Monitory aktywności Polar

Monitory aktywności Polar

Biegasz? Na pewno biegasz, wszyscy biegają. Endomondo jest passé – teraz trzeba nosić monitory aktywności.

Polar już od ponad 35 lat pomaga sportowcom na całym świecie w osiąganiu maksymalnej sprawności fizycznej oraz możliwie najlepszych efektów treningowych. Firma stawia przede wszystkim na rozwój tzw. „inteligentnego treningu” – wszystko po to, aby był on skuteczny, maksymalnie wydajny i bezpieczny dla zdrowia. Takie podejście zakłada szczegółową analizę danych treningowych w celu określenia osiągnięć organizmu i zamierzonych celów: pozbycia się zbędnych kilogramów, uzyskiwania szybszego tempa biegu czy przebywania coraz dłuższych dystansów.

 

Do wyboru jest kilka modeli monitorów aktywności – od najprostszego Polar Loop, przez specjalistyczny monitor aktywności będący miernikiem pracy serca (Polar H7), aż do zegarków sportowych Polar M400 czy najbardziej zaawansowanego technologicznie monitora aktywności, Polar V800. Ten model Sumuje obciążenia treningowe i codzienną aktywność a następnie pokazuje informacje na temat wymaganego czasu odpoczynku przed ponownym przystąpieniem do ćwiczeń.

 

Wszystkie urządzenia są dostępne z oprogramowaniem po polsku. Łączą się ze smartfonami – można korzystać z bezpłatnej, dedykowanej aplikacji Polar Flow, a także z aplikacji Google Fit czy Apple Health.

 

Ceny: od 399 zł za Polar Loop do 1790 zł za Polar V800 z nadajnikiem pomiaru tętna

 

Do kupienia w stacjonarnych sklepach (m.in. iSpot, INTERSPORT, Sklep Biegacza, Komputronik, Saturn) oraz u sprzedawców internetowych.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *