MWC 2015: Huawei TalkBand B2

MWC 2015: Huawei TalkBand B2

Trwające targi MWC 2015 to wiele premier, także produktów z kategorii wearables. Huawei zaprezentowało TalkBand B2.

Huawei TalkBand B2 to nie tylko wygodny monitor podstawowych funkcji życiowych użytkownika, ale również doskonałe połączenie funkcjonalności bezprzewodowej słuchawki Bluetooth i opaski sportowej.

 

Wyposażona w zaawansowany, 6-osiowy czujnik ruchu, opaska TalkBand B2 umożliwia automatyczną identyfikację i rejestrowanie aktywności fizycznej użytkownika. Urządzenie pozwala także na monitorowanie faz snu (głębokiej i płytkiej) i daje wskazówki, jak poprawić jakość snu.

 

Opaska wyposażona została w podwójny mikrofon, technologię redukcji szumów i wysokiej jakości łączność Bluetooth. Urządzenie samo jest w stanie określić, czy słuchawka jest wpięta w opaskę, i automatycznie decydować, czy wysyłać dźwięk rozmowy lub muzykę na telefon lub do urządzenia. TalkBand B2 pozwala również na szybką lokalizację połączonego z nią telefonu (niezależnie od modelu), poprzez zdalne uruchomienie sygnału dźwiękowego lub wibracji.

 

Wydajna bateria TalkBand B2 pozwala urządzeniu na pełną funkcjonalność nawet do pięciu dni, w tym na nieprzerwane rozmowy przez nawet 6 godzin i pracę w stanie gotowości do 12 dni. TalkBand B2 współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android 4.0, jak i IOS 7.0 lub nowszym. Do sprzedaży urządzenie trafi w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, srebrnej i złotej.

 

Kategoria Gadżety

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *