Nieruchomość dnia: dom inteligentny w Warszawie

Nieruchomość dnia: dom inteligentny w Warszawie

Dom inteligentny to nie tylko osobny budynek, ale też dobrze zaplanowany i urządzony apartament.

Inteligentne rozwiązania, kameralny charakter i doskonała lokalizacja – to najważniejsze wyróżniki nowej inwestycji warszawskiej firmy TYNKBUD1.

 

Apartamentowiec OMEGA MOKOTÓW znajdować się będzie przy ulicy Szturmowej 15. To doskonała propozycja m.in. dla osób związanych zawodowo z centrum biznesowym przy ul. Domaniewskiej. Sprzedaż lokali rozpocznie się w pierwszej połowie lutego.

 

OMEGA MOKOTÓW wyposażona zostanie we własny światłowód, a także strefę WiFi w holu wejściowym. Użytkownicy mogą skomunikować ze sobą wszystkie urządzenia elektryczne znajdujące się w mieszkaniu. Lokale wyposażone zostaną m.in. w system kontroli zużycia energii, zintegrowane z nim termostaty grzejnikowe, które pozwolą sterować temperaturą oraz czujniki ruchu uruchamiające urządzenia elektryczne w dowolnej konfiguracji. Będzie także możliwość sterowania roletami oraz oświetleniem zewnętrznym i wewnętrznym. Wszystkie ustawienia dostosować będzie można do indywidualnych potrzeb i zwyczajów domowników. Ponadto system zaalarmuje mieszkańców w przypadku, kiedy grozić im będzie niebezpieczeństwo, takie jak włamanie, pożar czy zalanie. OMEGA MOKOTÓW to nie tylko gwarantowana przez najnowsze technologie wygoda, ale także bezpieczeństwo oraz oszczędność, m.in. energii cieplnej.

 

W apartamentowcu znajdzie się tylko 21 ekskluzywnych mieszkań o metrażu od 43 m2 w przypadku lokali dwupokojowych do 87 m2 w przypadku lokali czteropokojowych. Ponadto budynek będzie obejmował także garaż podziemny. Wszystkie mieszkania znajdujące się wewnątrz budynku charakteryzować się będą optymalną ustawnością i bardzo dobrym nasłonecznieniem.

 

Projekt powstanie na zielonym Służewie, u zbiegu ulic Szturmowej i Smyczkowej. W bezpośrednim sąsiedztwie planowanej inwestycji znajduje się Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Punkt ten jest doskonale skomunikowany z Centrum, ma też kompletną infrastrukturę – w pobliżu znaleźć możemy m.in. Galerię Mokotów i Centrum Land. Dużą atrakcją tej lokalizacji będzie też jezioro z wyspami i drewnianym pomostem, które powstanie w wyniku rewitalizacji stawu na Służewie. OMEGA MOKOTÓW oddalona będzie od centrum biznesowego przy ul. Domaniewskiej jedynie o 2 kilometry. Nawet przy znacznym natężeniu ruchu dojazd nie powinien zająć więcej niż 6 minut.

 

http://www.tynkbud1.pl/

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *