Nieruchomość dnia: dom zombieodporny

Nieruchomość dnia: dom zombieodporny

Pytaliście na Facebooku, czy jest dom inteligentny z zabezpieczeniami przeciwko zombie. Pewnie, że jest – i to w Polsce!

Filmy, gdzie ludzie zmagają się z hordami zombie, to nic nowego – od czasu Evil Dead jednak wiele się zmieniło i niskobudżetowe produkcje ustąpiły pola niezwykle popularnym filmom (także komediom romantycznym!) czy serialom. Pozornie zombie nie istnieją, ale odkąd okazało się, że amerykańskie agencje rządowe przygotowały plan działania nie wypadek ataku zombie, temat przestał być tylko sposobem na żarty. Widoczny na zdjęciach dom inteligentny to doskonale zaplanowana bryła, zamykająca się szczelnie na noc, położona na dużym terenie. Dom jest tak pomyślany, że nie tylko daje maksimum bezpieczeństwa mieszkańcom, ale też dzięki wyjątkowej konstrukcji, jest oszczędny energetycznie. Autorem tego wyjątkowego projektu jest Robert Konieczny z pracowni KWK Promes.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *