Nowa linia soundbarów Samsung

Nowa linia soundbarów Samsung

Co wyróżnia najnowsze modele soundbarów Samsung?

Płaskie, lekkie, niewielkie soundbary (zwane też listwami głośnikowymi) dają świetny dźwięk mimo niewielkich rozmiarów.

 

Dwa nowe zestawy listew głośnikowych 2.1 – modele HW-J355 oraz HW-J450 – pojawią się na sklepowych półkach w kwietniu. W obu zestawach, oprócz soundbarów, znalazły się także wysokiej klasy subwoofery. W zestawie z modelem HW-J355 o mocy całkowitej (RMS) 120W, znalazł się głośnik niskotonowy o membranie wielkości 5,25-cala. Z kolei wraz z soundbarem HW-J450, o mocy całkowitej (RMS) 300W, zastaniemy bezprzewodowy aktywny subwoofer o wielkości membrany 6,5-cala.

 

Czysty i niezakłócony dźwięk zagwarantuje zastosowana w obu modelach technologia Crystal Amplifier. Autorskie rozwiązanie Samsung zostało zaprojektowane w taki sposób, aby filtrować źródła dźwięku dwukrotnie, minimalizując zniekształcenia i zapewniając krystalicznie czysty dźwięk. Ponadto, w obu zestawach zostały zaimplementowane technologie odpowiedzialne za dźwięk przestrzenny.

 

Oba modele nowych soundbarów zostały wyposażone w moduł Bluetooth. Dzięki temu, użytkownicy mogą skorzystać z szeregu dogodnych funkcjonalności, takich jak TV SoundConnect, która połączy bezprzewodowo urządzenie audio z kompatybilnym telewizorem Samsung. Dodatkowo, niezwykle wygodna może okazać się funkcja Bluetooth Power On. W momencie, gdy będziemy chcieli odtwarzać ulubioną muzykę przechowywaną w pamięci smartfona, wystarczy z poziomu urządzenia mobilnego wybrać soundbar w celu jego połączenia – listwa włączy się automatycznie i zacznie odtwarzać wybrane utwory. Soundbary Samsung zostały także wyposażone w technologię Bluetooth Hi-Fi Codec, umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowanie muzyki w wysokiej jakości z urządzeń mobilnych.

 

www.samsung.pl

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *