Nowe modele słuchawek bezprzewodowych Sony

Nowe modele słuchawek bezprzewodowych Sony

Firma Sony rozwija ofertę słuchawek bezprzewodowych.

Słuchawki bezprzewodowe to komfort – nie trzeba uważać, żeby nie przyciąć kabla, nie wyrwać go gwałtownie z urządzenia, wreszcie nie trzeba odmierzać, gdzie można usiąść i jak ułożyć głowę. Słuchanie muzyki czy oglądanie filmu w taki sposób, żeby nie przeszkadzać innym, staje się jeszcze prostsze. Słuchawki bezprzewodowe Sony proponowane na tegoroczną wiosnę są wyposażone w łącze Bluetooth. Umożliwia ono słuchanie bez żadnych kabli: aby nawiązać łączność bezprzewodową, trzeba jedynie zbliżyć do słuchawek urządzenie z technologią NFC, takie jak smartfon, Walkman lub współpracujący odtwarzacz MP3. Dzięki bogatemu, zrównoważonemu basowi i szczegółowym, krystalicznie czystym tonom wysokim muzyka brzmi po prostu znakomicie.

 

MDR-1ABT wyposażono w czujnik dotykowy. Znajduje się on z boku słuchawek i służy do pomijania utworów, odbierania telefonów oraz regulowania głośności.

 

MDR-ZX770BN są wydajne – wewnętrzny akumulator wystarcza na 13 godzin pracy z włączonym systemem tłumienia hałasów, czyli w praktyce na najdłuższy lot czy przejazd pociągiem.

 

MDR-ZX330BT można jednym dotknięciem połączyć ze smartfonem albo odtwarzaczem MP3.

 

MDR-AS600BT pozwalają one korzystać z łączności bezprzewodowej Bluetooth nawet podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń, nie wspominając o rekreacyjnym bieganiu po parku. Odporna za zachlapanie wodą obudowa chroni wnętrze urządzenia przed deszczem albo potem.

 

Sprzedaż nowych modeli MDR-1ABT, MDR-ZX770BN, MDR-ZX330BT w Europie rozpocznie się w maju, a modelu MDR-AS600BT — w kwietniu.

 

www.sony.pl

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *