Nowy zakrzywiony soundbar Samsung

Nowy zakrzywiony soundbar Samsung

Do sprzedaży trafił właśnie najnowszy soundbar firmy Samsung – HW-J8500. Będzie doskonałym uzupełnieniem zaprezentowanych niedawno telewizorów Samsung SUHD.

Soundbar Samsung to wzmacniacz oraz głośniki funkcjonujące w systemie 9.1, umieszczone we wspólnej kolumnie umieszczanej pod telewizorem. Towarzyszy jej bezprzewodowy aktywny subwoofer o membranie wielkości 8 cali. System wygeneruje dźwięk o łącznej mocy (RMS) 350 W i został zaprojektowany specjalnie z myślą o współpracy z flagowymi modelami telewizorów Samsung SUHD – 78-calową i 65-calową wersją telewizora JS9500 oraz 65-calowymi modelami JS9000.

 

Nową technologią jest HFR (High Fidelity Restoration). Dzięki jej działaniu, przywrócona zostaje wierność reprodukcji źródła dźwięku, gwarantując jakość zbliżoną do ideału. Soundbar Samsung jest także kompatybilny z wprowadzonym w zeszłym roku bezprzewodowym systemem audio Samsung Multiroom – możemy go szybko i łatwo dołączyć do domowego systemu audio, skrojonego na miarę do naszych potrzeb i wnętrza. Funkcjonalność ta umożliwia również odtwarzanie muzyki na soundbarze z wykorzystaniem domowej sieci Wi-Fi dzięki nowoczesnej aplikacji Samsung Multiroom 2.0.

 

Soundbar Samsung dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej (HW-J8500) oraz srebrnej, oznaczonej symbolem HW-J8501. Kolumnę głośnikową można nasunąć na stopę telewizora, a w przypadku montażu telewizora na ścianie, podwiesić pod nim wykorzystując specjalny uchwyt znajdujący się w zestawie wraz z soundbarem.

 

www.samsung.pl

Komentarze

Kochamy komentarze

Komentarze: 1

  1. Pola
    Listopad 26, 18:05 #1 Pola

    A jak jest z soudnbar’ami z panasonica? Bo mam od nich tv i chciałabym w sumie do kompletu soundbar tej samej firmy zakupić 😉

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *