Odkurzacz Ergorapido w limitowanej edycji

Odkurzacz Ergorapido w limitowanej edycji

Odkurzacz Ergorapido znany jest ze swojej funkcjonalności i wyjątkowego, wielokrotnie nagradzanego designu. Electrolux, chcąc uczcić jego ponad 10-letnią obecność na rynku, więcej niż 10 milionów sprzedanych egzemplarzy i premierę trzeciej generacji modelu, prezentuje limitowaną edycję tego popularnego odkurzacza. Egzemplarze z niej pochodzące są szczególne – każdy z nich ozdobiono ponad 20 000 kryształami Swarovskiego.

Odkurzacz Ergorapido, dzięki eleganckiemu i kompaktowemu wyglądowi, nie musi być przechowywany w zamknięciu czy poza zasięgiem wzroku. Jego przemyślany design i eleganckie wzornictwo sprawiają, że może stanowić element wystroju, będąc w razie konieczności zawsze pod ręką.

Ergorapido pozwala utrzymać krystaliczną czystość w domu, dzięki swojej konstrukcji 2w1. Wyposażenie w odłączaną jednostkę ręczną zapewnia swobodę sprzątania – pozwala zarówno na czyszczenie podłóg, jak i mebli. Najnowsza generacja Ergorapido wyróżnia się baterią Lithium TurboPower, dzięki której zwiększyła się moc ssania, wydłużoną żywotnością baterii i czasem pracy oraz o 42% mniejszą wagą.

Limitowana edycja 10 000 odkurzaczy Ergorapido z kryształami Swarovskiego będzie dostępna w sklepach w drugiej połowie października.

Cena: 1199 zł

www.electrolux.pl

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *