Okap Franke BOX

Okap Franke BOX

Gotowanie w domu jest modne – ale wiele potraw wydziela intensywny zapach. Okap Franke sprawi, że nawet grillowany łosoś nie będzie dla nas kłopotem.

Okap Franke BOX FBI 737 XS, według zapewnień producenta, sprawdzi się i w zamkniętych kuchniach, i w kuchniosalonach, coraz bardziej popularnych. Okap skutecznie oczyści powietrze, a przy tym nie zajmuje wiele miejsca – można go zamontować w standardowej szafce. Wykończenie ze stali szlachetnej jest neutralne i będzie pasować zarówno do kuchni w stylu brytyjskich czy francuskim, jak i do chłodnych wnętrz loftowych czy skandynawskich.

 

Okap Franke BOX pozwala oczyścić nawet 660 m3 powietrza w ciągu godziny, ma 4 biegi, funkcję wyłącznika czasowego, dzięki której wyłącza się automatycznie po 30 minutach oraz specjalny system wzmacniania zasysania, bazujący na tzw. efekcie Venturiego. Ponadto, okap wyróżnia się bardzo cichą pracą, która zapewnia ogromny komfort podczas pracy w kuchni.

 

Ceny:

Okap BOX FBI 737 XS, o szer. 70 cm: 1 899 zł

Okap BOX FBI 537 XS, o szer. 52 cm: 1 799 zł

 

www.franke.pl

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *