Panasonic w 2015 roku będzie inwestował w technologię 4K

Panasonic w 2015 roku będzie inwestował w technologię 4K

Rok 2014 upłynął dla firmy Panasonic pod znakiem rozwijania technologii 4K zarówno w segmencie telewizorów i odtwarzaczy blu-ray, jak również urządzeń foto i video. Czego możemy się spodziewać w tym roku?

Do najważniejszych premier ostatnich miesięcy można zaliczyć telewizor AX900 z funkcją TV Anywhere czy kompaktowy LUMIX LX100 z możliwością zapisu wideo w rozdzielczości 4K. Warto też wspomnieć o reaktywacji marki Technics, która z zestawami C700 i R1 jest już dostępna w polskich sklepach.

 

W rozpoczynającym się roku fiskalnym 2015 firma Panasonic skupi swoją działalność na dalszym rozwijaniu technologii 4K oraz innowacyjnych rozwiązań dla domu, które są jednocześnie przyjazne środowisku.

 

Modele telewizorów 4K UHD VIErA na 2015 rok wyróżniają się doskonałą jakością obrazu, intuicyjną i spersonalizowaną obsługą oraz technologią 4K Pro. Wkrótce na polskim rynku dostępne będą także modele o zakrzywionym kształcie. Z kolei w segmencie urządzeń dla domu firma kontynuuje rozwijanie technologii ułatwiających codzienne życie: w nowym modelu Multicookera przygotujemy zdrową żywność bez utraty witamin, pralki z programem AutoCare zoptymalizują długość cyklu prania, a lodówki sprawią, że produkty na dłużej zachowają swoją świeżość i wartości odżywczej.

 

http://www.panasonic.com

Kategoria TV / AUDIO / VIDEO

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *