Pierwszy smartwatch Kruger&Matz

Pierwszy smartwatch Kruger&Matz

Kruger&Matz, specjalizujący się w produkcji urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio, wprowadził do oferty pierwszy produkt z zakresu technologii ubieralnych – smartwatch Classic.

Urządzenie współpracuje z telefonami wyposażonymi w systemem Android 4.3, IOS7 bądź nowszymi, a dzięki Bluetooth 4.0 po zainstalowaniu aplikacji SmartWear umożliwia sterowanie najważniejszymi funkcjami smartfona i stały dostęp do powiadomień.

 

Smartwatch Kruger&Matz będzie szczególnie przydatny w czasie, gdy nie mamy możliwości odebrania rozmowy np. w czasie jazdy samochodem. Smartwatch Kruger&Matz może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Urządzenie pozwala także na odczytywanie wiadomości SMS oraz wysyłanie krótkich szablonowych odpowiedzi.

 

Przy pomocy smartwatcha Kruger&Matz można także zarządzać muzyką zapisaną w telefonie oraz sterować aparatem. Urządzenie wyposażono także w alert, który powiadamia o utracie zasięgu lub zerwanym połączeniu Bluetooth, a także lokalizator.

 

Po wygaszeniu ekranu przez cały czas widoczny jest zegar. Dzięki czterem opcjom wyboru tarczy zegara smartwatch znajdzie uznanie zarówno zwolenników klasycznego, jak też sportowego stylu. Produkt spełnia normę IP67, co oznacza, że jest odporny na wnikanie kurzu oraz wody.
Kruger&Matz wyposażył smartwatch Classic w wersję Bluetooth 4.0 Low Energy oraz baterię o pojemności 315mAh, co pozwala na aktywne korzystanie z funkcjonalności zegarka do dwóch dni oraz kilka dni pracy w trybie stand by (z wyłączonym Bluetooth).

 

Cena: 349 zł

 

www.krugermatz.com

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *