PLUS partnerem technologicznym DI EXPO 2015

PLUS partnerem technologicznym DI EXPO 2015

Partnerem technologicznym tegorocznej edycji targów DI EXPO 2015 jest marka PLUS, należąca do Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel Sp. z o.o. to wiodący operator telekomunikacyjny w Polsce, świadczący usługi pod marką Plus. Jest liderem technologii LTE korzystającym z najnowocześniejszych rozwiązań telekomunikacyjnych w rozwijaniu usług dla swoich klientów. Jest częścią Grupy Cyfrowy Polsat, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce posiadającej 6 mln klientów kontraktowych i dostarczającej swoim klientom ponad 16,3 mln usług telefonii komórkowej, płatnej telewizji i dostępu do Internetu.

W skład Grupy obok Polkomtelu, wchodzą Cyfrowy Polsat – operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, Telewizja Polsat – wiodący polski nadawca komercyjny oferujący 26 popularnych kanałów telewizyjnych generujących oglądalność na poziomie ponad 24% oraz serwis IPLA, lider na rynku wideo online z ok. 4,6 mln użytkowników. Grupa Cyfrowy Polsat chce być liderem rynku rozrywki w Polsce, tworząc i dostarczając najatrakcyjniejszy kontent oraz produkty telekomunikacyjne, przy użyciu najlepszych najnowocześniejszych technologii, w celu świadczenia wysokiej jakości usług zintegrowanych, adresujących zmieniające się potrzeby swoich klientów i budując najwyższy poziom ich satysfakcji.

Polkomtel koncentruje się dziś głównie na upowszechnianiu mobilnego dostępu do internetu, w tym najnowocześniejszej technologii LTE. Dzięki takim technologiom, jak HSPA/ HSPA+, CDMA, czy też starszym technologiom 2G i 3G ponad 99% ludności Polski posiada dostęp do Internetu, nie tylko w największych miastach, ale także na obszarach mniej zurbanizowanych, natomiast w zasięgu LTE jest już ponad 90 % mieszkańców Polski.

Plus, jako pierwszy operator w Polsce, wspólnie z Cyfrowym Polsatem wprowadził komercyjne usługi dostępu do Internetu w technologii LTE. oferując prędkość 150 Mb/s. Również jako pierwszy operator w Polsce, z sukcesem przeprowadził testy przesyłania danych z prędkością 300 Mb/s w technologii LTE-Advanced, dzięki połączeniu pasm w dwóch częstotliwościach 800 MHz i 2600 MHz oraz jako pierwszy pokazał możliwości technologii LTE-Advanced na paśmie 800 MHz. Zaprezentował też pierwszy w Polsce i Europie na dużą skalę pokaz rozsiewczej transmisji wideo poprzez sieci bezprzewodowe w technologii LTE Broadcast (eMBMS), a także z sukcesem przeprowadził testy rozmów w technologii LTE (VoLTE).

Portfel produktów Plusa oprócz standardowych usług głosowych obejmuje liczne usługi dedykowane do transmisji danych, usługi informacyjne, rozrywkowe i lokalizacyjne, ofertę energii elektrycznej oraz wiele innych nowoczesnych rozwiązań przydatnych praktycznie dla każdego. Usługi te można łączyć w ramach Programu smartDOM dla użytkowników indywidualnych. Program smartDOM to unikalna propozycja odpowiadająca na potrzeby klientów i pozwalająca na korzystne łączenie nowoczesnych usług Plusa (telefon, Internet LTE, prąd), Cyfrowego Polsatu (telewizja satelitarna, Internet LTE) i PlusBanku, dzięki czemu można płacić mniej za domowe rachunki i generować duże oszczędności. Klienci biznesowi mogą skorzystać z przygotowanego dla nich Programu smartFIRMA, który także pozwala na łączenie różnorodnych usług i przynosi wymierne oszczędności finansowe. Można łączyć takie usługi jak telefonia komórkowa, Internet LTE i telefonia stacjonarna. W programie znajdują się także produkty PlusBanku i energia elektryczna od Plusa, a wszystko to wspiera także szerokie portfolio dodatkowych usług wspierających i rozwijających biznes.

Kategoria Targi

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *