Podgrzewany kubek Nano Heated Mug

Podgrzewany kubek Nano Heated Mug

Są rzeczy niezbędne w biurze. Wygodny fotel, duże biurko, podgrzewany kubek…

Wbrew pozorom, to nie taka fanaberia. Podgrzewany kubek dba o odpowiednią temperaturę kawy czy herbaty – i chociaż są ludzie, którzy z przyjemnością piją wystygłe napoje, to jednak większość z nas odbywa potem wycieczki do kuchenki mikrofalowej, gdzie stara się przywrócić pożądaną temperaturę ulubionemu napojowi.

Podstawki podgrzewające na kubek są wynalazkiem tak starym, jak wejścia USB – prawie każdy z nas miał coś takiego. Ale z fizyki wiemy, że podgrzewanie całej powierzchni napoju jest skuteczniejsze niż tylko części – i stąd wzięły się metalowe kubki termiczne. Niestety, one też reagują z temperaturą pomieszczenia, no i nie każdy lubi pić z wąskiego ujścia takiego kubka. Podgrzewany kubek Nano Heated Mug jest ładny, ergonomiczny, wygląda trochę kosmicznie, a co najważniejsze – szybko się nagrzewa i utrzymuje temperaturę napoju aż do 45 minut. To tyle, ile trwa przeciętne nudne spotkanie w biurze. Można go podpiąć przez USB, ale dostępna jest też bezprzewodowa stacja dokująca.

Cena: $40, czyli około 150 zł

Źródło: Kickstarter

Kategoria Gadżety

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *