Prezentacja urządzeń Lector w Katowicach

Prezentacja urządzeń Lector w Katowicach

Domowe hi fi to Twoja pasja? Firma 2N-Everpol prezentuje urządzenia włoskiej manufaktury Lector w katowickim salonie Comfort AV.

Urządzenia marki Lector skierowane są do osób poszukujących stereofonicznego dźwięku najwyższej jakości. W tej niewielkiej włoskiej manufakturze urządzenia produkowane są w dużej części ręcznie, z największą dbałością o szczegóły.

 

Oferta producenta skierowana jest do wielbicieli dobrego brzmienia stereo. Lector to oryginalne wzmacniacze, odtwarzacze CD oraz końcówki mocy – dzięki nim domowe hi fi napełni dom dźwiękiem o wyjątkowej jakości. Wysokiej jakości przetworniki DAC to ukłon ze strony producenta w kierunku wykorzystania nowych technologii. Uzupełnieniem portfolio są przedwzmacniacze gramofonowe i listwa zasilająca. Większość urządzeń w ofercie marki Lector to konstrukcje lampowe lub hybrydowe o przepięknym analogowym brzmieniu.

 

W trakcie spotkań w dniach 09-21.02.2015 prezentowane są dwa zestawy stereofoniczne tejże marki. Pierwszy z nich to flagowe urządzenia z oferty producenta:

 

1. Lector CDP 707 – lampowy odtwarzacz CD tzw. toploader z zewnętrznym zasilaczem PSU 3T

2. Lector ZOE – lampowy przedwzmacniacz

3. Lector VM 200 – hybrydowa końcówka mocy

 

Drugi zestaw to najnowsze urządzenia w ofercie Lector, czyli:

 

1. Lector CDP 603 – lampowy odtwarzacz CD

2. Lector ZAX 70 – wzmacniacz zintegrowany

 

Wszystkie powyższe urządzenia zasilane są z firmowej listwy zasilającej EDISON 230. Uzupełnieniem jest przedwzmacniacz gramofonowy Lector MM-70.

 

 

Comfort AV Salon Audio, Hi – Fi i Hi – End

ul. Kościuszki 182, Katowice

tel. 32 73 33 900

www.hifi-shop.pl

www.comfortav.pl

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *