Radio Kolor patronem medialnym Targów DI EXPO 2015

Radio Kolor patronem medialnym Targów DI EXPO 2015

Partnerem medialnym tegorocznej edycji targów DI EXPO 2015 jest Radio Kolor. Stacja nadaje w Warszawie od 1993 roku na częstotliwości 103 FM i w Internecie na www.radiokolor.pl. Można jej również słuchać online, poprzez aplikację mobilną.

Pomysłodawcami radia byli Krzysztof Materna i Wojciech Mann. Obecnie funkcję dyrektora programowego pełni redaktor Przemysław Sikorski. Siedziba stacji znajduje się na Mokotowie przy ulicy Narbutta 41/43. Dzień dobry z Kolorem, Zbawienie w pracy, Nienudne popołudnie i Wieczór z Kolorem to audycje, które usłyszeć można na antenie radia. Stacja nadaje lokalnie i żyje problemami stolicy. Zespół radia tworzą ludzie, którzy trzymają rękę na pulsie Warszawy. Reporterzy Radia Kolor są zawsze tam, gdzie trzeba być, mówią o tym, o czym warto powiedzieć. Od ponad 20-tu lat Radio Kolor jest w czołówce lokalnych stołecznych stacji radiowych. Twarzą radia była piosenkarka Ania Dąbrowska, a obecnie stacja prowadzi kampanię pod hasłem „Wciągamy kolorowo”. Na 103 FM można usłyszeć gatunki muzyczne takie jak: soul, pop i r&b. Stacja kieruje swój program głównie do kobiet.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *