Samsung Chef Collection – inteligentne AGD?

Samsung Chef Collection – inteligentne AGD?

Firma Samsung opracowała Chef Collection – nową linię urządzeń kuchennych klasy premium. Innowacyjne produkty wprowadzają profesjonalną funkcjonalność i doskonałe wzornictwo do europejskich domów.

Należy pamiętać, że inteligentne AGD to nie tylko takie, które komunikuje się z nami bezprzewodowo (chociaż to na pewno pomaga), ale też takie, które pozwala nam oszczędzać czas i pieniądze, które po prostu ułatwia nasze życie. Nowa kolekcja urządzeń AGD została zaprojektowana we współpracy z Samsung Club des Chefs —globalną inicjatywą kulinarną, w skład której wchodzą wyróżnieni przez przewodnik Michelin szefowie kuchni. Znaleźli się wśród nich m. in. Michel Troisgros, Elena Arzak i Davide Oldani. Byli oni źródłem inspiracji, doświadczeń i wiedzy, w oparciu o które inżynierowie Samsung opracowali innowacyjne rozwiązania kuchenne – Chef Collection.

W skład europejskiej edycji tej najnowszej linii urządzeń wchodzą:

* lodówka Kitchen Fit , która gwarantuje doskonałą świeżość przechowywanych w niej produktów, dzięki funkcji Precise Chef Cooling TM. Dzięki innowacyjnej technologii Space Max lodówka RB8900 Kitchen Fit oferuje o 30% więcej przestrzeni niż tradycyjne lodówki, dzięki zastosowaniu ścianki o minimalnej grubości. Lodówka RB8900 w klasie energetycznej A+++ to racjonalny wybór zarówno pod względem estetycznym, jak i ekonomicznym.

* piekarnik Gourmet Vapour Technology™ z intuicyjnym kolorowym ekranem dotykowym LCD i możliwością sterowania przez Wi-Fi. Pracą i funkcjami piekarnika można sterować przez sieć Wi-Fi za pomocą urządzenia mobilnego. Korzystając ze specjalnej aplikacji użytkownik może czuwać nad procesem przygotowywania potrawy oraz regulować czas i temperaturę. Po zakończeniu podgrzewania lub gotowania piekarnik wysyła do urządzenia mobilnego stosowne powiadomienie.

* Płyta indukcyjna ze stylowym wyświetlaczem płomieni Virtual Flame Technology™ wizualizującym poziom ciepła i ułatwiającym precyzyjne ustawienie temperatury. Wbudowane diody imitują płomień, wizualizując w ten sposób aktywne strefy gotowania. 16 poziomów intensywności pozwala precyzyjnie dobrać temperaturę.

* zmywarka Samsung WaterWall TM , myjąca naczynia za pomocą potężnej ściany wody, która dociera we wszystkie zakamarki urządzenia. Podłużny mechanizm przesuwa się wzdłuż podstawy zmywarki, spłukując naczynia wodą, natomiast pionowe dysze spryskują poszczególne naczynia z odpowiednią siłą i zasięgiem gwarantującym skuteczność mycia. W przeciwieństwie do tradycyjnych obrotowych spryskiwaczy, mechanizm WaterWall™ zapewnia dotarcie do wszystkich czterech rogów zmywarki, co gwarantuje nieskazitelną czystość naczyń.

 

Urządzenia z kolekcji Chef Collection będą dostępne we wszystkich punktach sprzedaży Samsung od marca 2015 r.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *