Słuchawki Pioneer do smartfonów

Słuchawki Pioneer do smartfonów

Do prawie każdego telefonu dostajemy słuchawki w zestawie, ale nie zawsze są one takie, jak sobie tego życzymy. Co wyróżnia słuchawki Pioneer?

Słuchawki Pioneer SE-CL712T to klasyczne słuchawki dokanałowe z mikrofonem i przyciskiem odbierania połączeń umieszczonym na przewodzie. Dostępne są w kilku wesołych kolorach, a w zestawie są 3 pary wkładek dousznych o różnych rozmiarach.
Cena: 89 zł

Słuchawki Pioneer SE-CL761BT to model Bluetooth, wyposażone jedynie w przewód łączący część prawą i lewą. Wbudowany mini-akumulator pozwala nawet na 5 godzin bezprzewodowego słuchania. Po tym czasie, wystarczy podłączyć dołączony do zestawu przewód USB i po dwóch godzinach ładowania słuchawki gotowe są do dalszej pracy. Technologia NFC umożliwia niezwykle łatwe nawiązanie połączenia Bluetooth między słuchawkami a kompatybilnym smartfonem – wystarczy zbliżyć te dwa urządzenia do siebie.
Cena: 419 zł

www.pioneer.pl
www.facebook.com/pioneer.polska

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *