Słuchawki Sony „h.ear on”

Słuchawki Sony „h.ear on”

Miejskie słuchawki Sony w oryginalnej, żywej kolorystyce – od wersji dla miłośników klasyki w kolorze stalowym, po warianty w kolorze limonkowym, cyrankowym, ciemnoróżowym i ceglastoczerwonym.

Barwa i ciekawy kształt linii „h.ear on” stały się źródłem inspiracji dla projektantek z renomowanej pracowni RISK made in Warsaw. Efektem współpracy Antoniny Sameckiej i Klary Kowtun z firmą Sony jest stylowy dodatek, który stanowi ciekawe uzupełnienie słuchawek. Szalikokaptur jest wygodnym zamiennikiem dla czapki, dzięki któremu miłośnicy słuchawek nausznych nie będą w chłodne dni skazani na dyskomfort podczas słuchania ulubionej muzyki. Dodatkowo kolorystyka szalikokaptura odpowiada gamie kolorów słuchawek „h.ear on”, dzięki czemu jeszcze bardziej będzie można podkreślić swój indywidualny styl. Zestaw złożony z szalikokaptura i słuchawek będzie można zakupić na stronie RISK made in Warsaw od drugiej połowy stycznia 2015.

Opływowy owal obudowy nauszników został skonstruowany tak, by obręcze ściśle przylegały do skroni, co zapewnia doskonałe dopasowanie i zwarty wygląd, a także wpływa na jakość odsłuchiwanego dźwięku. Podczas konstruowania obudowy najważniejszym wyznacznikiem było ukrycie niepotrzebnych elementów, dlatego wszystkie śrubki zostały subtelnie schowane. Plastikowy pałąk zamontowany w słuchawkach zapewnia lekkość konstrukcji, natomiast składane nauszniki z metalowymi zawiasami umożliwiają wygodne i swobodne przenoszenie słuchawek.

Moc i nieskazitelną jakość brzmienia gwarantują wysokiej klasy podzespoły, w tym 40-milimetrowy przetwornik akustyczny HD o paśmie przenoszenia do 60 kHz, a zastosowane w nim lekkie cewki drgające CCAW zapewniają liniową charakterystykę dźwięków o dużej częstotliwości. Natomiast pokryte tytanem kopuły membran doskonale minimalizują zakłócenia. Dzięki zamontowanemu pilotowi i mikrofonowi na przewodzie, słuchawki są w pełni kompatybilne ze smartfonami.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *