Sony Multi-room

Sony Multi-room

Słuchasz ulubionej stacji radiowej w łazience, przechodzisz do kuchni, potem do salonu, a dźwięk idzie za Tobą. Głośnik na nóżkach? Nie, system Sony Multi-room.

Firma Sony zaproponowała rozwiązanie, które pozwala z łatwością słuchać czystej, pięknie brzmiącej muzyki w całym domu. System Multi-room wykorzystano w całym wachlarzu nowych produktów Sony: głośnikach bezprzewodowych, głośnikach w formie listwy, podstawie pod telewizor z zestawem głośników, amplitunerach wielokanałowych i mikrozestawach hi-fi.

 

Słuchana muzyka może pochodzić z wielu źródeł, od serwisów internetowych, do których dostęp zapewniają technologie Spotify Connect i Google Cast, po smartfon lub tablet podłączony jednym dotknięciem dzięki technologii NFC. Nie ma też przeszkód, by odtwarzać nagrania o wysokiej rozdzielczości przechowywane na komputerze lub domowym serwerze rozrywki.

 

System Multi-room pozwala na słuchanie ulubionych nagrań w dowolnym miejscu domu i w dowolnym momencie. Wybieranie źródeł dźwięku odtwarzanego w poszczególnych pomieszczeniach umożliwia prosta w użyciu aplikacja Sony SongPal, którą można zainstalować na smartfonie lub tablecie. Jedną z jej funkcji jest błyskawiczne łączenie wszystkich głośników w grupę reprodukującą ten sam dźwięk — na przykład podczas imprezowania z przyjaciółmi.

 

Najnowsze głośniki w formie listwy, podstawa pod telewizor oraz amplitunery wielokanałowe z systemem Multi-room będą dostępne od maja; sprzedaż głośników bezprzewodowych rozpocznie się w czerwcu, a mikrozestawów muzycznych hi-fi — w sierpniu.

Kategoria Bez kategorii

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *