Stacja pogodowa Jung KNX

Stacja pogodowa Jung KNX

Nowa, kompaktowa stacja pogodowa KNX firmy JUNG oprócz najważniejszych czujników do wykrywania i przetwarzania danych metrologicznych ma także wbudowane złącze magistrali KNX.

To sprawia, że urządzenie pozwala na automatyczne dopasowanie stopnia zaciemnienia pomieszczeń do warunków atmosferycznych. Urządzenie wykrywa łącznie 12 parametrów meteorologicznych: dzięki zastosowaniu wbudowanych, niezawodnych czujników możliwe jest zbieranie danych odnośnie prędkości i kierunku wiatru, jasności w 4 kierunkach, nadejście zmierzchu i świtu, poziom promieniowania słonecznego i opadów atmosferycznych, wilgotność względną i bezwzględną powietrza i ciśnienie barometryczne. Zastosowany odbiornik GPS/GLONASS z funkcją astronomiczną pozwala ustalić aktualną pozycję słońca oraz datę i czas na podstawie lokalizacji, co dodatkowo optymalizuje działanie stacji pogodowej. Nie ma potrzeby ręcznego ustawiania zegara.

 

http://www.intelihouse.com.pl/

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *