Superjacht SALT

Superjacht SALT

Masz już dom inteligentny, masz odpowiednie gadżety, ale co robisz w wakacje?

Lujac Desautel stworzył wyjątkowy projekt superjachtu. Kiedy myślimy o jachtach, przychodzą nam do głowy albo mazurskie łódki, na których zdobywaliśmy patent, albo większe jednostki, odpowiednie do pokonywania odległości po Morzu Środziemnym. Nadal jednak nie są to miejsca, które szczególnie kojarzymy z komfortem. Mierzący 54 metry długości SALT w centralnej części mieści kwaterę, pokrytą z każdej strony szkłem. Szkło można jednak schować i odsłonić część mieszkalną na morską bryzę.

 

W salonie może się pomieścić 12 osób, jest cocktail bar i wewnętrzny ogród. Spośród czterech sypialni, dwie to kabiny VIP. Są też cztery dwuosobowe sypialnie dla załogi jachtu.

 

SALT jest na razie tylko w fazie projektu, ale nie jest wykluczone, że jakiś milioner uzna, że tego mu właśnie trzeba. Wtedy wszelkie elementy wyposażenia, także te dotyczące sterowania nagłośnieniem czy oświetleniem, będzie mógł dopasować do swoich potrzeb.

 

www.lujacdesautel.com

Kategoria Bez kategorii

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *