System multimedialny Porsche Classic

System multimedialny Porsche Classic

System multimedialny w samochodzie to coraz częściej rzecz, bez której nie umiemy się obejść. Ale co, jeśli masz klasyka, a jednocześnie chcesz mieć nawigację?

Przyssawka na smartfon nie jest szczególnie wygodna, no i zwykle trzeba smartfon ładować na bieżąco, a plątanina kabli nie dodaje wnętrzu uroku. Nowy radioodtwarzacz z nawigacją Porsche to odpowiedź na rosnącą popularność wbudowanych systemów multimedialnych przeznaczonych do klasycznych aut sportowych.

 

Specjalnie zaprojektowana jednostka łączy charakterystyczną dla epoki „analogowej” estetykę z zaletami nowoczesnej technologii i pasuje do kieszeni 1DIN. Do obsługi urządzenia służą dwa pokrętła, sześć przycisków oraz dotykowy ekran o przekątnej 3,5 cala. Urządzenie ma wszystkie kluczowe funkcjonalności współczesnych systemów multimedialnych. Poza odpornym na zakłócenia radioodbiornikiem i precyzyjną nawigacją wyposażono je w łączność Bluetooth służącą do komunikacji ze smartfonem oraz w interfejsy dla zewnętrznych źródeł muzyki. Za ich obsługę odpowiada ekran dotykowy. Zintegrowany wzmacniacz o mocy 4x45W można podłączyć bezpośrednio do głośników lub, za pomocą opcjonalnego kabla, do oryginalnego systemu audio. Ponadto, jednostka dysponuje dwoma mikrofonami: wbudowanym i zewnętrznym.

 

W Niemczech nowe radio z nawigacją jest już dostępne u partnerów Porsche Classic lub w Centrach Porsche w cenie 1184 euro z VAT, czyli około 4850 zł

Kategoria Gadżety AV

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *