Tablet Kruger&Matz EAGLE975 z procesorem Intel Atom

Tablet Kruger&Matz EAGLE975 z procesorem Intel Atom

Marka Kruger&Matz znana na rynku z urządzeń mobilnych oraz sprzętu audio postanowiła odświeżyć serię tabletów o przekątnej 9.7 cala.

Tablet Kruger&Matz EAGLE975 to całkiem nowy produkt, pierwszy w ofercie Kruger&Matz tablet oparty o czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3736F taktowany zegarem do 2,16 GHz i wspomagany przez układ Intel HD Graphics. Płynną pracę urządzenia wspiera 2GB pamięci RAM oraz 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o kolejne 32 GB za pomocą karty pamięci. Nowy tablet od Kruger&Matz pracuje w oparciu o intuicyjny w obsłudze system Android 4.4 KitKat, który zapewnia dostęp do tysięcy przydatnych aplikacji i gier.

 

Obudowa tabletu skrywa slot na kartę SIM, dzięki któremu można korzystać z Internetu bez podłączania dodatkowych modemów zewnętrznych. Dzięki przedniej kamerze 2Mpix, możesz rozmawiać ze znajomymi na czatach wideo. Za pomocą wyjścia miniHDMI tablet Kruger&Matz EAGLE975 można połączyć z telewizorem, by na dużym ekranie cieszyć się ulubionymi filmami lub grami, a Bluetooth 4.0 umożliwi bezprzewodowe łączenie z urządzeniami zewnętrznymi i szybkie przesyłanie danych. Tablet Kruger&Matz EAGLE975 ma też wbudowany odbiornik GPS, dzięki któremu można łatwo określić poszukiwaną lokalizację. Dzięki baterii o pojemności 8000 mAh tablet Kruger&Matz EAGLE975 gwarantuje wiele godzin nieprzerwanej pracy.

 

Cena detaliczna: 749 zł

 

www.krugermatz.com

https://www.facebook.com/krugermatz

 

Kategoria Gadżety

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *