Telewizja w telefonie dla dzieci

Telewizja w telefonie dla dzieci

Nie ma chyba dziecka, które nie lubiłoby kreskówek. Czy telewizja w telefonie to rozwiązanie odpowiednie dla najmłodszych?

Dzięki dostępowi do internetu, Youtube można uruchomić prawie wszędzie. Nawet paroletnie dzieci umieją obsługiwać telefony i tablety – ale kiedy zostawić je z nimi sam na sam, szybko może się okazać, że zamiast bajek, oglądają materiały dla nich nieodpowiednie. DirecTV wprowadziło na rynek aplikację DirecTV Kids, zawierającą materiały z kanałów takich, jak Nickelodeon czy Cartoon Network. Aplikacja jest stworzona z myślą o dzieciach – telewizja w telefonie w tej wersji jest kolorowa, przyjazna i łatwa w nawigowaniu. Wszystkie materiały są sprawdzane pod kątem dopasowania do grupy wiekowej.

 

Aplikacja jest na razie dostępna tylko na urządzenia z systemem iOS i tylko w USA, ale należy się spodziewać, że podobne rozwiązania pojawią się i na naszym rynku.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *