VW Golf sterowany gestami

VW Golf sterowany gestami

VW Golf to ucieleśnienie marzeń wielu z nas – wydajny, sensowny, pakowny samochód. Co można w nim usprawnić?

Jak się okazuje, nawet taki ideał, jak VW Golf można poprawić. Nowa edycja będzie się tylko minimalnie różnić wizualnie od poprzedniej, ale wewnątrz będzie zupełnie nowy system inforozrywki, przypominający ten, jaki pokazywano podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas w koncepcyjnym modelu Golf R Touch. VW Golf nie będzie miał żadnych przycisków do obsługi systemu – zamiast tego zamontowane zostaną trzy ekrany o wysokiej rozdzielczości i co najmniej pięć czujników. Dzięki nim będzie można przy pomocy gestów dopasować głośność, ustawić temperaturę, otworzyć szyberdach i tak dalej. Naturalnie, tego typu system inforozrywki będzie dostępny tylko w wyższych wersjach wyposażenia.

Nie ma jeszcze ustalonej daty debiutu odświeżonego VW Golf, ale należy się go spodziewać albo wiosną na targach w Genewie, albo jesienią w Paryżu. Do 2017 roku na pewno trafi do sprzedaży.

Kategoria Bez kategorii

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *