Wiatrak Haiku Big Ass Fans

Wiatrak Haiku Big Ass Fans

Nawet w Polsce są takie miesiące, kiedy trzeba się schłodzić. Jeśli nie masz klimatyzacji, to może przyda Ci się wiatrak?

Wiatrak Haiku firmy o uroczej nazwie Big Ass Fans to coś nowego. Do tej pory wiatrak można było wyłączyć, włączyć na pierwszy bieg lub na drugi – i tyle. Najczęściej pierwszy nie chłodził wystarczająco, a drugi był zbyt głośny. Wiatrak Haiku to urządzenie inteligentne – monitoruje temperaturę i obecność osób w pomieszczeniu i dopasowuje do tego prędkość obrotów. Łączy się też z termostatem Nest – tak, żeby działać razem i w ten sposób oszczędzać wydatki na rachunki za prąd. Mało tego – połączy się nawet z Jawbone UP i schłodzi sypialnię do temperatury optymalnej do dobrego snu. No i oczywiście połączy się też ze smartfonem – tak, żeby nie trzeba było podnosić się z fotela, jeśli chce się włączyć czy wyłączyć wiatrak.

 

Cena: od 1000 dolarów, czyli około 3900 zł

 

http://www.bigassfans.com/

Tags wiatrak
Kategoria Automatyka meblowa

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *