Withings Home – domowa kamera HD z czujnikiem powietrza

Withings Home – domowa kamera HD z czujnikiem powietrza

Withings Home to więcej niż domowa kamera. To kompleksowe rozwiązanie domowego monitoringu, które ułatwia kontakt z rodziną, pozwala kontrolować jakość powietrza w domu, a także umożliwia płynne przesyłanie obrazu HD.

Dzięki połączeniu najlepszych technologii wideo Withings Home oferuje niezwykłej jakości obraz HD z minimalnymi opóźnieniami. Kamera wyposażona jest w czujnik o rozdzielczości 5 megapikseli i potrafi kodować wideo 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę. Urządzenie ma wyjątkowo szerokie pole widzenia oraz funkcję automatycznej korekcji zniekształceń obrazu. Dzięki niemu możesz pozbyć się niewygodnych, zmotoryzowanych kamer i zniekształcających obraz soczewek typu „rybie oko”. Technologia ePTZ pozwala przesuwać, nachylać, przybliżać i oddalać obraz wideo HD. Withings Home przeprowadza natychmiastową, automatyczną korekcję obrazu, aby pokazać jego najdrobniejsze szczegóły. Po zapadnięciu zmroku Withings Home automatycznie przełącza się w tryb nocny, korzystający z mechanicznego filtra na podczerwień.

Withings Home jednocześnie przesyła i odbiera dane oraz zapewnia wspaniałą jakość dźwięku, pozwalając prowadzić swobodne rozmowy.

 

Gdy domowa kamera Withings Home wykryje ruch, natychmiast robi zdjęcie lub nagrywa krótki filmik. Po pewnym czasie z nagromadzonych w ten sposób materiałów powstaje wyjątkowy domowy pamiętnik. Withings Home pozwala przewijać historię wydarzeń z dwóch ostatnich dni. W dowolnym momencie można obejrzeć szybkie podsumowanie wydarzeń z ostatnich 12 godzin, zarejestrowanych przez kamerę Withings Home. Withings Home to pierwszy system monitoringu, który kontroluje zanieczyszczenie powietrza w domu, pozwalając zadbać o zdrowie całej rodziny. Aplikacja generuje łatwy do odczytania wykres, który pokazuje obecny i wcześniejszy poziom lotnych związków organicznych w powietrzu. Gdy ich poziom stanie się zbyt wysoki, na urządzeniu zacznie migać czerwona lampka i użytkownik otrzyma powiadomienie. Uzyskane w ten sposób informacje pomogą w porę podjąć odpowiednie działania, np. otworzyć okna podczas korzystania ze środków czyszczących.

 

Cena: 899 zł

 

Do kupienia w firmie Alstor.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *