Włącznik światła Jung

Włącznik światła Jung

Włączniki światła zauważamy w domu najczęściej w dwóch sytuacjach: albo kiedy jest on popsuty i nie możemy włączyć oświetlenia, albo jest na tyle wyjątkowy że od razu wpada nam w oko.

Firma Jung w swojej ofercie ma włączniki światła, gniazda wtykowe oraz inne domowe urządzenia sterujące, które są dostępne w gamie 63 kolorów. Produkty w kolorach „Les Couleurs Le Corbusier” dają projektantom znacznie więcej możliwości integracji z innymi elementami projektu wnętrza.

 

„Les Couleurs Le Corbusier” to cały system kolorowych produktów, który pozwala na dopasowanie do siebie poszczególnych odcieni tak, aby do siebie pasowały. Nawet przy zastosowaniu kilku odcieni, nadal można zachować tę samą, współgrającą gamę kolorów. Powstały modele nie tylko z plastiku, lecz również ze stali nierdzewnej, aluminium, mosiądzu, miedzi i innych materiałów – jedynie ich kształt i proporcje się nie zmieniają. 63 kolory „Les Couleurs Le Corbusier” pokrywają dzisiaj również gniazda wtykowe i inne urządzenia do sterowania automatyką domową.

 

Produkty firmy Jung, pomalowane w odcienie „Les Couleurs Le Corbusier”, zyskują swój unikalny charakter również dzięki temu, że każdy włącznik, gniazdo wtykowe lub panel sterowania są malowane ręcznie przez pracowników „Les Couleurs Le Corbusier”. Część kolorów, które są mniej popularne, jest przygotowywanych dopiero po złożeniu zamówienia.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *