Wyciskarka do soków Philips

Wyciskarka do soków Philips

Dzięki technologii MicroMasticating, nowa wyciskarka do soków Philips Avance wydobywa z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze.

Nową wyciskarka została tak zaprojektowana, by dzięki technologii MicroMasticating w każdej kropli soku zawrzeć to, co najlepsze. Doskonałe rezultaty osiąga się w zaledwie trzech krokach: najpierw składniki zostają rozdrobnione na mniejsze kawałki. Następnie zostają one upchnięte do komory tłoczącej, gdzie pod wpływem wyższego ciśnienia otwierają się w nich tysiące maleńkich komórek pełnych witamin, składników odżywczych i błonnika. Niewielkie, ale mocne tłoki ślimakowe pozwalają wycisnąć do 90% zawartości owoców.

Wyciskarkę wyposażono w funkcję wstępnego czyszczenia, dzięki której sok wyciskany jest do ostatniej kropli, a jednocześnie czyszczone jest wnętrze urządzenia. Co więcej, wszystko można wyczyścić po prostu spłukując części urządzenia pod bieżącą wodą, bez użycia jakichkolwiek akcesoriów. Dodatkowym udogodnieniem jest prosta w użyciu funkcja blokady kapania, która za naciśnięciem jednego przycisku zabezpiecza blat przed zachlapaniem.

Do wyciskarki Philips Avance dołączona jest książka z przepisami, dostarczająca inspirujących pomysłów na temat przygotowania zdrowych soków,

Wyciskarka do soków Philips Avance została zaprojektowana z myślą o użytku domowym, dlatego wyróżnia się wąską konstrukcją, by zajmować niewiele miejsca na kuchennym blacie – tylko 11 cm szerokości. Kiedy natomiast nie korzysta się z urządzenia zdejmowane elementy można przechowywać w pojemniku na miąższ.

Ceny:

HR1859/80 – 1259 zł (kolor biały, jeden filtr – jedna konsystencja soku, pojemnik na sok, książka z 20 przepisami)
HR1869/70 – 1349 zł (kolor czarny, dwa filtry – dwie konsystencje soku, książka z 20 przepisami)
HR1897/30 – 1479 zł (kolor srebrny, dwa filtry – dwie konsystencje soku, pojemnik na sok, książka z 40 przepisami)

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *