Laurastar na targach DOM inteligentny – Poznaj nowe oblicze prasowania i zacznij żyć wygodnie

Laurastar na targach DOM inteligentny – Poznaj nowe oblicze prasowania i zacznij żyć wygodnie

Na tegorocznej edycji targów marka Laurastar zaprezentuje najwyższej klasy urządzenia do prasowania w warunkach domowych. Szwajcarski producent specjalizujący się w dziedzinie prasowania i dbania o szlachetne tkaniny urządzi prawdziwe święto prasownia domowej garderoby.

Laurastar zaprezentuje flagowy model systemu do prasowania Laurastar Pulse Silver. Nagradzany wieloma prestiżowymi wyróżnieniami system, jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie domowych prasowalnic na świecie. Dzięki szwajcarskiej technologii oraz nowoczesnemu wzornictwu, zarówno samo urządzenie jak i marka zyskały uznanie konsumentów na arenie międzynarodowej. Produkty Laurastar z całą pewnością plasują się kategorii innowacyjnych domowych rozwiązań. Tradycyjne, dotychczas nudne i nielubiane prasowanie zostało zastąpione technologią, która diametralnie zmienia jego oblicze i czyni je przyjemnością.

Na targach zaprezentowane zostaną również przenośne generatory pary, które pozwalają uczynić swoje pierwsze kroki w profesjonalnym prasowaniu. Świetny design, kompaktowe rozmiary, funkcja prasowania w pionie oraz łatwości użytkowania, to cechy, które na pewno zachwycą. Generatory z pewnością staną się jednym z ulubionych, modnych domowych gadżetów niejednego zwiedzającego.

Wpisująca się w filozofię marki troska o najwyższy poziom dbania o tkaniny, przejawia się w wielkim doświadczeniu oraz ogromnej wiedzy w tej dziedzinie. Przedstawiciele marki udzielą wszelkich niezbędnych porad jak właściwie dbać oraz pielęgnować różne rodzaje garderoby i gatunki tkanin. Dzięki prasowaniu parowemu ubrania są nie tylko doskonale wyprasowane, są również odświeżone oraz zachowują swój atrakcyjny wygląd na dłużej.

Laurastar zaprezentuje urządzenia, bez których współczesny Inteligentny Dom nie może się obejść. Zapraszamy na stoisko szwajcarskiego producenta, pozwól zaskoczyć się efektom i zacznij żyć wygodnie z Laurastar.

www.laurastar.pl

Kategoria Targi

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *