RUST SENSUALNE KUCHNIE NA TARGACH DOM INTELIGENTNY W KRAKOWIE

RUST SENSUALNE KUCHNIE NA TARGACH DOM INTELIGENTNY W KRAKOWIE

Firma RUST założona została przez Ernesta Rusta w 1968 roku. Już od lat 80-tych specjalizuje się, jako jedna z pierwszych w Polsce, w produkcji mebli kuchennych na wymiar i na indywidualne zamówienie.
Od roku 1995 firmą kieruje syn założyciela – Marian Rust.
Rok 2016 dla marki jest przełomowy w zakresie innowacyjnych zmian oferty, która zostanie zaprezentowana podczas TARGÓW DOM inteligentny w Krakowie w dniach 8-10 kwietnia 2016 roku.
W jej skład wchodzą dwie dywizje produktowe:
– meble kuchenne
– kuchnie sensualne
Innowacyjna dywizja SENSUALNYCH kuchni przenosi akcent z wnętrza kuchennego na pasje i wrażliwość użytkowników. Atrakcyjne i czułe dla nich tematy odkrywane są wspólnie – z RUST Team. Pasje te wykraczają ponad typowe w kuchni potrzeby i zachowania, jak np fascynacje geologią i historią ziemi, czy dalekie podróże.
Efektem finalnym realizacji takiego projektu jest radość ze stylu życia, która realizuje się we wnętrzu nowej generacji eksponującym pasję użytkowników.

Spotkajmy się w Krakowie!

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *