Basalte na targach DOM inteligentny

Basalte na targach DOM inteligentny

Basalte to belgijska marka projektująca urządzenia przeznaczone do nowoczesnych, inteligentnych domów, działających głównie w oparciu o system KNX.

Podczas targów Dom Inteligentny 2016, każdy zwiedzający, na przykładzie kilku różnych symulacji, będzie mógł przekonać się jak w prosty sposób sterować funkcjami domowej automatyki.

Sentido i Deseo

Elegancko i funkcjonalnie

1 (002)

2

Na stoisku Basalte odwiedzający zobaczą m.in. jak wygląda sterowanie konkretnymi pomieszczeniami inteligentnego domu. Uczestnicy targów będą mieli okazję obejrzeć różne warianty i wykończenia włączników Sentido i Deseo (m.in. kute żelazo, brąz, szczotkowane aluminium, czy mosiądz).

 

Ramki Eve

Kontrola nad całą automatyką

Zaprezentowane zostaną również, dedykowane urządzeniom Apple, ramki Eve, zarówno w wariancie naściennym jak i z podstawką, która umożliwia umieszczenie iPada w dowolnym miejscu: np. na biurku, czy kuchennym blacie. Takie połączenie jest świetnym rozwiązaniem dla paneli centralnego sterowania, służących do kontroli całej domowej automatyki.

 

Auro

Niektóre rzeczy dzieją się same

Niepozorny na pierwszy rzut oka, czujnik ruchu Auro, to kolejne urządzenie do sterowania automatyką domową, które Basalte pokaże podczas targów.
Cechą charakterystyczną, odróżniającą Auro od konkurencyjnych produktów, jest fakt, że po zamontowaniu w suficie jest ono praktycznie niewidoczne. Małe Auro sprawi m. in., że nie będziemy już musieli pamiętać o zapalaniu światła w miejscach gdzie bywamy często ale, przez krótki czas (np. w korytarzach, łazienkach, garderobach).

 

Multiroom asano

Twoja muzyka gdziekolwiek zechcesz

3

Ostatnim z prezentowanych rozwiązań będzie system multiroom audio Asano, który pozwala odtwarzać muzykę w dowolnym pomieszczeniu, niezależnie od lokalizacji urządzenia odtwarzającego dźwięk. Na stoisku będzie można przetestować jego działanie oraz posłuchać muzyki z podłączonych do systemu głośników marki Bang&Olufsen.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *