CES2016: Nowe głośniki bezprzewodowe Sony

CES2016: Nowe głośniki bezprzewodowe Sony

Najnowsze bezprzewodowe głośniki firmy Sony pozwalają nie rozstawać się z ulubioną muzyką. Dzięki nowo wprowadzonym modelom można jeszcze pełniej docenić niezwykłą czystość dźwięku o wysokiej rozdzielczości i usłyszeć muzykę dokładnie tak, jak chcieli tego jej twórcy.

Podczas odtwarzania utworów ze skompresowanych plików MP3 technologia DSEE HXTM firmy Sony optymalizuje częstotliwość próbkowania i rozdzielczość bitową. Zapewnia w ten sposób dźwięk o większej wierności i szerszym zakresie dynamicznym, zbliżony do nagrań o wysokiej rozdzielczości.

Technologia LDAC umożliwia przesyłanie trzykrotnie większej ilości danych niż przy standardowej transmisji Bluetooth® i zapewnia czysty, szczegółowy dźwięk bez żadnych opóźnień. Funkcja odtwarzania w wielu pomieszczeniach i aplikacja SongPal Link pozwalają połączyć współpracujące głośniki i listwy głośnikowe firmy Sony w grupy, obsługiwać je za pomocą urządzenia mobilnego — i słuchać muzyki zgodnie z własnymi upodobaniami.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *